Kategoriler
Saç

Erkek Kısa Saç Modelleri – Kısa Saç Kesim Modelleri **2020

Erkek kısa saç modeleri pratikliği ve şık görünümü nedeniyle seçilse de, kısa saç kesim modelleri sadece güvenli bir seçenek olmasından dolayı tercih edilmez. Aslında, erkek kısa saç modelleri, şık görünürken öne çıkmak isteyen moda öncüsü beyler için mükemmel bir seçenek oluşturur. Keskin kesim biçimlerinden havalı kırpıklara, bugün çok sayıda trend ve cesur yeni kısa saç kesim modelleri  var. Ancak, kısa saç seçeneklerinin bu kadar fazla olması, hangi kısa saçlı stilin deneneceğine karar vermeği  zorlaştırabilir. Neyse ki, size yardımcı olacak bir çok görsel  ile kararınızı çok daha kolaylaştırmanıza yardımcı olabiliriz.

Erkek Kısa Saç Modelleri Neden Tercih Edilir?

Erkek kısa saç modelleri bakımı genellikle kolay olduğu için tercih edilir.  Ancak kısa saç kesim modelleri stil bir görünüm verir. Bu nedenle, erkek kısa saç modelleri beyler arasında anlaşılır bir şekilde çok popülerdir.

Kısa Saç Modelleri Erkek İçin

Kısa saç modelleri erkek için bir seçim mi yapacaksınız? Amacınız görüntünüzü tazelemek mi , yoksa sadece yanlardan biraz aldırmak mı niyetiniz? Kısa erkek saç modelleri arasında çok fazla olasılık olunca , sizin için doğru kısa saç kesimini seçmek biraz mayın tarlası olabilir.

Kısa Saç Kesim Modelleri – Asker Traşı:

Kısa saç kesim modelleri listemize klasik bir erkek kısa saç modeli olan asker traşı ile başlıyoruz. Asker kısa saç kesim modeli bakımı kolay ama şıktır. Özellikle kalın saçlı ve kare yüz şekilli sahip erkeklerde çok güzel görünür.

Kısa Saç Modelleri Erkek 3 Numara:

Kısa saç modelleri erkek 3 numara bağımlı olunan saç şekli olabilir. Rahat kullanışı temiz görünümü nedeniyle 3 numara saç modelleri erkek arasında en çok tercih etiği saçlardan biridir.

Erkek Kısa Saç Sitilleri- Klasik Buzz:

Erkek kısa saç sitilleri arasında çok tercih edilen bir seçenektir buzz. Çok kısa ve klasik olan kısa saç kesim modelleri yapmak kolaydır ancak stil açısından pek fazla seçenek bırakmaz. Kalın saçlarınız varsa ve sağlam bir asker görünümü istiyorsanız harika bir tercih olacaktır.

Erkek Saç Modelleri ve İsimleri-Parmak Dalgaları ile Kısa Stil:

Erkek saç Modelleri ve İsimleri içerisinde en havalı olanlardan biri bu sitildir. Erkek saç modelleri yanlar kısa üstler uzun bırakılan bir kısa erkek saç modelidir. Tepedeki uzun kısım el parmaklarıyla şekillendirilerek havalı bir görünüme kavuşulur.

Kısa erkek saç modelleri arasında klasik kısa sitil, doğal akışlı saç kesimi, dalgalı saç kesimi, undercut saç kesimi, fade saç modeli  gibi daha birçok model var. Aşağıdaki resimlerden fikir alabilirsiniz.