Kategoriler
Saç

Kahkül Modelleri ve Kahkül Kesimi Kimlere Yakışır **2021

 

Kahkül kimlere yakışır? Kahkül modelleri ve kahkül kesimi hakkında tüm araştırmayı sizin için yaptık ve size ilham vermesi için birçok ünlü bayanın resimleriyle zenginleştirdik. İzlediğimiz diziler artık modayı daha çok etkilemeye başladı. Aslı Enver kahkül kesimini görünce hepimizin aklına gelen soru kahkül bana yakışır mı oluyor?

Kahkül kesimi her bayanın ara ara aklına gelen klasik bir düşüncedir. Aynaya bakıp bir değişiklik düşündüğümüzde ilk akla gelen saç kesimi olur. Neyse ki hepimiz için,  radikal bir değişim yapmak zorunda kalmadan kendinize yeni bir stil vermenin basit bir yolu var.  Kahküllü saç modelleri hem istediğiniz değişimi oluşturacak hem de saçlarınızı kısaltmak zorunda bırakmayacak. Eğer tamamen zararsız bir değişim denemek isterseniz takma kahkül veya kahkül peruk  bir seçenek olabilir.  Ufacık bir kahkül kesimi büyük bir değişim değildir,  ancak küçük bir dokunuş ve makyajda sizin değişim isteğinize yardımcı olur. Ve dürüst olalım, bazen ihtiyacın olan tek şey bu kadar basittir!

Kahkül Kimlere Yakışır ve Doğru Kahkül Kesimi Nasıl Yapılır

Kahkül kimlere yakışır sorusu hakkında çeşitli cevaplar duymuş olabileceğinize rağmen, herhangi bir kişiye mutlaka yakışacak  kahkül saç modelleri türleri vardır. İster güçlü, cesur yüz hatlarınız, hatta melek görünümünüz olsun, kesinlikle tamamlayıcı bir kahkül saç bulabilirsiniz. Kahküllü saç modelleri konusunda size yardımcı olacak bazı ilham verici resimler seçtik.

Kahküllü Saç Modelleri Nelerdir?

Kahkül saç modelleri arasında sizin  güzel yüzünüze uyacak az bir stili vardır. Şimdi size uyan kahkül kesimi bulmanın tam zamanı. Gelin size uyan Cesur ve keskin olmayan, uzun ve yandan süpürülmüş, dalgalı ve kıvrımlı veya kısa ve ağırbaşlı olsun, saçınızın uzunluğundan ödün vermedenkahkül kesimi ile görünümünüzü güncellemenin en  harika yolunu birlikte bulalım.

  1. Ultra Kısa Kahkül Saç Modelleri

Kahkül saç kesimleri arasında en radikal olan modellerden biridir. Basamaklı kesilmiş saçlar ve hareketli dokunuşlarla  ultra kadınsı bir görünüme kavuşabilirsiniz.  Kahkül saç modelleri arasında düz bir şekilde oturan kısa pürüzlü  kahküllü kısa saç modelleri, havalı bir görünüm yaratır.

  1. Yan Kahkül Modelleri

Yan kahkül modelleri, daha küçük ayrıntılı mükemmel bir şekilde yüzünüzü çerçeveler ve bu nedenle sizin için ilk adım kahkül saç kesimi olabilir. Burada gösterilen kahkül saç türü, sevimli, peri benzeri bir his yarattığı için aslında kalp şeklindeki yüzler için mükemmel uyum sağlar . Bu kahküllü kısa saç modelleri uygularken saçı yumuşatacak kesimler yapmayı unutmayın.

  1. Uzun Kahküllü Saç Modelleri

Büyük bir alnınız varsa, bu uzun kahküllü saç modellerinin size en çok uyacağını görebilirsiniz. Aşağıya doğru kahkül dağınıktır ve eşit şekilde ayrılmamaktadır, ancak bu dağınıklık farklı bir estetik görüntü oluşturur. Bu kahkül kesimi ile 90 lar estetiğini kolaylıkla elde edebilirsiniz .

  1. Kıvırcık Saç Kahkül Modelleri

Kıvırcık saç kahkül kesimi herzaman riskli bir seçenek gibi durur. Burada bilmeniz gereken kıvırcık saç kahkül kesimi yaparken kahkülün  nomaline göre biraz daha uzun bırakılmasıdır. Uzun bir tutam kahkül büyük bir alnı kapatıp güzel gözlerinize odaklanmayı sağlayacaktır.

  1. Hafif Kaş Üstü Kahkül Modelleri

Kahkül saç modelleri ofise hazır bir saç tarzı oluşturur. Pek çok kadının kahkül saç ile yaşadığı en büyük sorunlardan biri,zaıf görünmeleridir. İhtiyacınız olan tek şey hacmi ve doğru şekli anında elde etmek için yuvarlak bir fırça ile fönlemektir.

  1. Uzun Saçlar Kahkül Kesimi Modelleri

Kahkül Kesimi ile daha kadınsı bir havaya bürünmek ister misiniz? Ozaman hafifçe alnın üzerine düşen ince tutamlar denemelisiniz. İnce bir kahkül elde etmek tamamen yüz şeklinize ve uzunluğuna bağlı bir durumdur. Uzun saçlarla ve ince kahkül kesimi ile narin bir peri görünümüne bürünebilirsiniz.

Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz gibi kahkül modelleri, her bayana uyabilecek çok yönlü bir trenddir. Her şey sizin için en iyi kahküllü saç modelleri bulmakla ilgilidir. Sizi gururlandıran kahkül saç kesimi bulduğunuzda, onları seveceksiniz. Söz veriyoruz! Kahkül kimlere yakışır diye düşünmeyin kahkül modelleri her bayana yakışacak kadar çok şeşitlilik gösterir. Biraz cesur olun ve  kahkül saç modelleri arasından sizi bekleyen o modeli bulup uygulayın.

Kahkül Nasıl Kesilir, Evde Kahkül Kesimi

Evde kahkül kesimi sanıldığı kadar zor ve yetenek isteyen bir iş değildir. Bir tarak ve bir makasla sizde kolayca yapabilirsiniz. Saçınızın ön bölümünden tarak yardımıyla düzgün bir şekilde bir tutam saç ayırın ve sonra burun ucunuza gelecek şekilde tutun. Kahkül için ayrılan saçı kendi etrafında birkaç kez döndürün. Makasla düzgünce kesin ve tarakla tarayın evde kahkül kesimini tamamlamış olacaksınız. İsterseniz youtube dan kahkül nasıl kesilir yazarak bir çok videoyada ulaşabilirsiniz.